Navigácia

Obsah

SODB 2021_POZOR_pokus o podvod!!!!

Typ: ostatné
Štatistický úrad SR dostal od obyvateľky mail, v ktorom tvrdí, že do schránky obdržala obálku s tvrdením, že ŠUSR a jeho zamestnanci prídu skontrolovať správnosť informácií z SODB 2021 k nej domov a má sa na takúto návštevu pripraviť.

Štatistický úrad SR dostal od obyvateľky  mail, v ktorom tvrdí, že do schránky obdŕžala obálku  s tvrdením, že ŠUSR a jeho zamestnanci  prídu skontrolovať správnosť informácií z SODB 2021 k nej domov a má sa na takúto návštevu pripraviť. List mal byť dokonca napísaný na niečom ako  sfalšovaný hlavičkový papier ŠUSR a obsahovať aj kontakty a údaje na ŠUSR.

Týmto spôsobom si dovolíme VAROVAŤ VEREJNOSŤ, že nič podobné Štatistický úrad SR a jeho zamestnanci nerealizujú! Zber údajov od obyvateľov bol ukončený, žiadne kontroly doma u obyvateľa vykonávať nebudeme a ani dodatočne požadovať žiadne údaje od obyvateľa.

Podobný list v schránke je pokus o podvod. Prosíme obyvateľov, aby nikoho pod takouto zámienkou nevpúšťali do svojho obydlia, aby neposkytovali nikomu žiadne osobné informácie! Taktiež žiadame obyvateľov, aby sa obrátili okamžite na políciu - ak čokoľvek podobné zaznamenajú.


Vytvorené: 19. 7. 2021
Posledná aktualizácia: 19. 7. 2021 12:01
Autor: Správca Webu